Facebook

Twitter

YouTube

pl. Niepodległości 4, 64-300 Nowy Tomyśl, 61 44 20 800
Polish English French German Russian
 
 

EVENT w powiecie nowotomyskim

W związku z obchodami Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu, który w tym roku przypadał 16 listopada Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Tomyślu wraz z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków Koło Miejsko-Powiatowe w Nowym Tomyślu, Indywidualną Praktyką Pielęgniarską w Nowym Tomyślu oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Tomyślu zorganizowali event dla społeczności powiatu nowotomyskiego.

W ramach ww. eventu został utworzony punkt informacyjno-edukacyjnych, w ramach którego zainteresowane osoby mogły uzyskać informację na temat szkodliwości palenia tytoniu, picia alkoholu i używania substancji psychoaktywnych, zmierzyć zawartość tlenku węgla w wydychanym powietrzu za pomocą smokerlyzera, ciśnienie krwi oraz poziomu cukru, sprawdzić jak alkohol może wpłynąć na upośledzenie zmysłów przy użyciu alkogogli, otrzymać ulotki edukacyjne oraz sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując krzyżówkę zdrowotną z nagrodami.

Akcja wpisuję się również w realizację „Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

Fotorelacja - otwórz

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Pliki do pobrania

Kontakt

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Tomyślu
pl. Niepodległości 4
64-300 Nowy Tomyśl
 
NIP: 788-10-17-902
REGON: 000631730
 

Archiwum

Statystyki odwiedzin

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj
Wczoraj
W tym miesiącu
Razem
637
1312
3715
551168

Mapa zagrożeń

Newsletter